The King of Fighters ALLSTAR oyununun android hileli apk indirip The King of Fighters ALLSTAR hileli mod ile oynayabilirsiniz. The King of Fighters ALLSTAR Hile indir

The King of Fighters ALLSTAR Nasıl Hile Yapılır

King of Fighters ALLSTAR, The Fight of King (KOF) destanından düzinelerce karakteri kontrol etmenizi sağlayan bir RPG ipucu ile bir beat’em. Başlamak için Terry Bogard, Ryo Sakazaki ve Kyo Kusanagi arasında seçim yapabilirsiniz. Ancak oynamaya devam ederken ekibinizin bir parçası olacak bir sürü yeni karakterin kilidini açabilirsiniz.
King of Fighters ALLSTAR kontrol sistemi dokunmatik ekranlı cihazlara mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Sanal hareket çubuğu ekranın sol tarafında bulunur. Farklı 3D ortamlarında gezinmek için kullanın. Normal saldırılar gerçekleştirmek için ekranın herhangi bir yerine de dokunabilirsiniz. Ancak, özel becerilerinizi etkinleştirmek istiyorsanız, sağdaki düğmeleri kullanın.
King of Fighters ALLSTAR’ın hikaye modu birbirine bağlı bir dizi seviyeye ayrılmıştır. Çevrenizde ortaya çıkan hikayeyi keşfetmenize yardımcı olabilecek yirmiden fazla bölüm içeriyor. Her seviyede, diğer düşmanlarla ve en az bir patronla yüzleşmeniz gerektiğini unutmayın. Neyse ki, her seviyede yanınıza dört karakter alabilirsiniz. En iyi yanı, onları istediğiniz gibi değiştirebilmenizdir.
King of Fighters ALLSTAR mükemmel bir aksiyon oyunu. Büyük miktarda karakter ve olağanüstü bir grafik bölümü içerir. Bu, tüm zamanların en ünlü dövüş destanlarından birinin neredeyse tüm karakterlerini toplayan muhteşem bir oyundur.