The King of Fighters: Destiny oyununun android hileli apk indirip The King of Fighters: Destiny hileli mod ile oynayabilirsiniz. The King of Fighters: Destiny Hile indir

The King of Fighters: Destiny Nasıl Hile Yapılır

The King of Fighters: Destiny, The King of Fighters’ın en ünlü karakterlerinden biri olan Terry Bogard olarak oynamaya başladığınız geleneksel tarzda bir beat’em up oyunu. Bununla birlikte, Joe Higashi, Mai Shiranui ve daha tanıdık yüzlerin kilidini açıp kullanmanız uzun sürmeyecek.
The King of Fighters: Destiny’deki kontroller basit: ekranın sol tarafında sanal hareket çubuğunuz var ve sağ tarafta eylem tuşları mevcut. Yeni özel becerilerin kilidini açtıkça, bu tuşlara ekleyebilirsiniz. Ayrıca, zaman zaman silahlar alabilir ve savaşlar sırasında kullanabilirsiniz.
Oyunun hikaye modu, normalde daha az düşman ve bir patronun birden fazla dalgasıyla karşılaşmanız gereken bir dizi kısa seviyeye ayrılmıştır. Patronlar arasında sagadan çok sayıda klasik karakter bulacaksınız. Bunların çoğunda, onları dövdükten sonra, tekrar işe alabilirsiniz.
King of Fighters: Destiny, klasik arcade beat’em up’larına pratik olarak benzer bir oyun ve mükemmel pikselli grafikler sunan mükemmel bir aksiyon oyunudur. Oyun ayrıca kilidini açabileceğiniz düzinelerce seviye, karakter ve diğer içeriğe sahiptir.