The Pirate: Caribbean Hunt oyununun android hileli apk indirip The Pirate: Caribbean Hunt hileli mod ile oynayabilirsiniz. The Pirate: Caribbean Hunt Hile indir

The Pirate: Caribbean Hunt Nasıl Hile Yapılır

The Pirate: Caribbean Hunt, oyuncuların Karayip sularını yağmalayan bir korsan gemisinin dümenini ele geçirdiği üçüncü şahıs aksiyon ve macera oyunudur. Ve bu korsan gemisinin kaptanı olmak, top atıp yelken açmaktan çok daha fazlasını ifade edecek.
Oyuncular, korsan gemilerini inanılmaz bir 3D ortamda özgürce gezebilirler. İstediğiniz zaman yelken açabilir, dümeni çevirebilir ve tabii ki toplarınızı çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, görevler genellikle hızlı bir şekilde tamamlamanız gereken çok özel hedeflerden oluşur. Bazen kargo almanız gerekir … ve diğer zamanlarda düşman gemilerini imha edin.
Görevler arasında ganimetinizi satmak için Karayip limanlarını ziyaret edebilirsiniz. Aldığınız parayla birçok şey yapabilirsiniz: Geminize verilen hasarı onarmak zorunludur, ancak toplar satın almak ve mürettebatınız için yeni üyeler almak – geminizde iyileştirmeler yapmaktan bahsetmiyorum bile – gereklidir.
The Pirate: Caribbean Hunt, olağanüstü kalitede bir 3D aksiyon oyunudur. Oyun eğlenceli ve karmaşık ve grafikler tek kelimeyle inanılmaz. Yapılandırma seçenekleri, grafikleri cihazınızın özelliklerine göre ayarlamanıza da izin verir.