The Savior : Free Shooting Games oyununun android hileli apk indirip The Savior : Free Shooting Games hileli mod ile oynayabilirsiniz. The Savior : Free Shooting Games Hile indir

The Savior : Free Shooting Games Nasıl Hile Yapılır

The Savior : Free Shooting Games – sürükleyici aksiyon-macera oyunu, parmaklarınızla sayacak kadar hayatta kalanlarla birlikte kıyamet sonrası bir dünyaya dalın. Eğer zombi oyunlarının hayranı iseniz, bu oyun keskin nişan becerilerinize meydan okuyacak ve zombilerin ordularına karşısına çıkaracak!
Hikaye sizi, virüs bulaşmış bir göktaşının çarparak, virüsün nüfusun çoğunu etkilediği bir yer olan City of Z’e ulaştırır. Az sayıdaki kurtulanlardan birisiniz ve enfeksiyondan kaçmaya çalışanları kurtarmak ve şehirde yaşayan tüm zombileri öldürmek size kalmış! Ama dikkat edin, bu maceradaki zombiler son derece agresif ve hareket ettiğinizi fark ettikleri an saldıracaklar. Öyleyse öldürmeden önce öldürün ve zombi avına devam edin!
The Savior : Free Shooting Games’de silahlarınızı yükseltebilir, saldırı yeteneklerinizi geliştirebilir, düşman saldırılarından daha hızlı kaçabilir ve daha güçlü zombileri yenebilirsiniz. Ancak, şehirde daha derinlere indiğinizde, neredeyse mermilere karşı bağışıklığı olan daha gelişmiş enfeksiyonlara sahip zombilerle karşılaşacaksınız. Ve güçlü silahlar onları yenmek için yeterli olmayacak, aynı zamanda keskin nişancı gibi ateş edene kadar nişancılığınızı da geliştirmek zorunda kalacaksınız!
Tüm şehri keşfedin, masumları kurtarın ve insanlığa umudu geri verin – The Savior : Free Shooting Games’de virüse yakalanmamaya çalışın. Silahınızı alın, dikkatlice nişan alın ve City of Z’de yaşayan zombi ordularıyla yüzleşin!