The Zamazingo : Adventure Land oyununun android hileli apk indirip The Zamazingo : Adventure Land hileli mod ile oynayabilirsiniz. The Zamazingo : Adventure Land Hile indir

The Zamazingo : Adventure Land Nasıl Hile Yapılır

Zamazingo: Adventure Land, tuhaf ve karanlık bir dünyayı gezmek zorunda kalan küçük bir tüyü kontrol ettiğiniz gerçekten güzel bir platform oyunudur.
Karakteriniz kendi dünyasında renk dolu, ağaçlar, küçük evler ve arkadaşlarıyla gerçekten çok mutlu. Birden, üzerinde eski bir TV asılı olan bir sıcak hava balonu gelir. Karakteriniz balona doğru ilerleyip TV’nin içine girer ve bu da onu kaçmaya çalışmak zorunda kaldığı korkutucu ve karanlık bir dünyaya taşır.
Bu korkutucu dünyanın içi aksiyonun başladığı yerdir: Nehirlerde dolaşmak için kutuları hareket ettirmek veya okyanuslardan geçmek için küçük teknelere binmek için bir dizi vadide ilerlemelisiniz. Ayrıca, yolculuğunuz boyunca bulacağınız, tek dokunuşla sizi öldürebilecek farklı tuzakları atlayabilirsiniz. Belirli bir noktaya vardığınızda, uygulama oyunda ilerlemek için bazı videoları izlemenizi sağlar.
Görseller muhteşem: Limbo gibi diğer benzer oyunları etkilemiş olan suç film türünü size hatırlatan minimalist bir estetik. Zamazingo: Adventure Land size karanlık bir dünyada saatler süren macera sunacak basit ama estetik açıdan güzel bir oyundur.