Three Lanes oyununun android hileli apk indirip Three Lanes hileli mod ile oynayabilirsiniz. Three Lanes Hile indir

Three Lanes Nasıl Hile Yapılır

Three Lanes engellerle dolu yollarda yüksek hızlı bir arabayı kontrol etmek için size meydan okuyan beceri-tabanlı bir oyundur. Bu macerada, yolunuzu geçmeye cesaret eden tüm engellerden kaçınarak ne kadar ilerleyebileceğinizi kanıtlamanız gerekiyor.
Aracın kontrol edilmesi çok basittir, çünkü aracın şeridini değiştirmek için sağa veya sola hafifçe dokunmanız gerekir. Göreviniz, üç farklı yerde karşılaşacağınız tüm engellerden kaçarken bir şeritten diğerine geçmektir. Bu engeller belirli bir şekildedir, böylece onları hemen tanıyabilir ve hızlıca hareket edebilirsiniz.
Öte yandan, esas hedefiniz mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak değil, olabildiğince çok altın toplamaktır. Sadece altınlar puanınıza puan ekleyecektir, bu yüzden altın toplamazsanız ne kadar süre hayatta kalacağınız önemli değildir.
Three Lanes’de en yüksek skor her zaman kazanacak, bu yüzden arkadaşlarınıza meydan okumak istiyorsanız, mümkün olan en yüksek puanı aldığınızdan ve durdurulamayacağınızdan emin olun. Direksiyondaki yeteneklerinizi gösterin ve tüm engelleri atlatın.