Throwing Squad oyununun android hileli apk indirip Throwing Squad hileli mod ile oynayabilirsiniz. Throwing Squad Hile indir

Throwing Squad Nasıl Hile Yapılır

Throwing Squad çok ilginç bir özelliğe sahip bir 3D MOBA: Saldırının tek yolu birşeyleri atmak. Doğru, dev kayaları, kapları, televizyonları ve bir sürü başka nesneyi atabilirsiniz. Seviyeye devam ettikçe yeni silahların kilidini açabilirsiniz.
Throwing Squad’daki bir başka özellik ise, tek bir karakteri kontrol etmekten çok uzak, tüm bir grubun sorumlusu olacağınız. Her zarar gördüğünüzde, grup bir ekip üyesini kaybedecek. Neyse ki, iyileşmek ve yeni grup üyeleri kazanmak için kullanabileceğiniz bir kamp oluşturabilirsiniz.
MOBA’larda her zamanki gibi, oyun başında sadece bir karakteriniz olacak, ancak karakterinizi kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz yeni öğelerin kilidini açmaya başlayabilirsiniz. Pantolon, gömlek, ayakkabı, şapka vb. şeylerin kilidini açabilirsiniz.
Throwing Squad harika görseller ve nispeten özgün bir oynanışa olan gerçekten eğlenceli bir MOBA. Ayrıca, ortamlar çok büyük ve sırlarla dolu.