Toy Story: Smash It! FREE oyununun android hileli apk indirip Toy Story: Smash It! FREE hileli mod ile oynayabilirsiniz. Toy Story: Smash It! FREE Hile indir

Toy Story: Smash It! FREE Nasıl Hile Yapılır

Toy Story: Smash It!, amacınızın ekranın dört bir yanına dağılmış bütün uzaylılarıdüşürmek olduğu çok sayıda düzinelerce seviyede oyuncuların Buzz Lighyear’ı kontrol ettiği bir aksiyon oyunudur.
Toy Story: Smash It!’in oyun sistemi basittir: uzaylıların bulunduğu yapılara onları düşürmek için toplar fırlatırsınız, biraz Angry Birds oyununa benzer. Temel farkı ise Toy Story: Smash It! oyununda her şey 3D’dir ve Buzz’ı topları fırlatabileceği uygun yeri bulmak için ekranın kenarlarına doğru hareket ettirebilmenizdir.
Her bir seviyede Buzz atabileceği sınırlı sayıda topa sahiptir, bu da onları akıllıca kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Diğerlerini düşürmek için külüstür yapılara çarpabilir ya da bombalar fırlatabilirsiniz böylece yapıları patlatıp uzaylıları dışarı çıkarabilirsiniz.
Toy Story: Smash It! büyüleyici grafiklere sahiptir ve Disney temasıyla birlikte basit oyun planı karşı konulamaz bir şekilde sizi bir (ya da iki) saatten fazla kendine hapsedecektir. Ancak, ücretsiz 45 seviyeden sonraki seviyeler ücretlidir.