Anasayfa / Bedava İnternet / Turkcell Bedava İnternet 2016 – 2017

Turkcell Bedava İnternet 2016 – 2017

Turkcell Bedava İnternet 2016 – 2017

İnternet ağının gelişmesiyle birlikte dünyanın her yerinde iletişim ve yazışmalar bu ağ üzerinden yapılmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet üzerinden bütün işlemler yapılır hale gelmiştir. İnternet kullanımı her grup yaştan insanın faydalandığı bir teknoloji haline gelmiştir. Hayatımızın her yerinde kullanılan internet ağları, her durumda ihtiyaç duyulur hale gelmiştir. Bu durumdan dolayı internet kullanımlarının sınırsız ve ucuz fiyatta olanı tercih edilmektedir.

Sınırsız internetin yanında ekonomik fiyatlarla desteklenmesi şirketler arasındaki rekabeti arttırmıştır. İnternetin telefonlar üzerinde yaygın olarak kullanılması, operatör şirketlerinin ve telefon üreticileri arasında müşteri çekmek için yarıştığı bir durum halini almıştır. Bu yarış ve rekabet içinde müşteriye en uygun internet projesi ve kampanyası sunan operatörler daha kazanç sağlamışlardır. Sınırsız internet kullanımı ve ucuz fiyatlarda ki paketler hangi operatör üzerinden daha cazipse kişiler bu operatör hizmetlerine yönelmişlerdir.

Turkcell’ İn İnternet Kampanyaları Kullanıcıları Memnun Etmiştir

Diğer operatörler gibi Turkcell de internet kampanyaları ve sınırsız fırsatları ile boş durmamıştır. Kullanıcılarının memnuniyeti ve kazanç getirisinin fazla olması için internet, sms, dakika gibi pek çok hizmette kolaylıklar sunmuştur. Turkcell internet kampanyası yaptığı ekonomik kampanyalar ve sınırsız internet paketlerindeki uygun fiyatları ile müşterileri çekmeyi başarmıştır.

Örneğin; Turkcell’ in geçtiğimiz dönemdeki kampanyalarında akıllı cep telefonu, operatör değişimi, faturasızdan faturalıya taşıma kampanyaları, ekonomik internet paketleri ve bunun içindeki dakika ve sms paketleri ile müşterilerine uygun koşullarda imkân sağlamıştır. Turkcell farkı olarak, kullanılmayan konuşma dakikalarının diğer aya aktarılmasını sağlayarak müşterilerinin konuşma paketi sıkıntısının bir nebzede olsa ortadan kaldırmıştır. Böylece Turkcell kullanıcıları istediği her zaman dakikalarını özgürce kullanıp, internet ve sms paketlerindeki rahatlık ile sörf keyfini yaşamalarına imkân sunulmuştur.

bedava-turkcell-internet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, teknolojinin gelişmesiyle birlikte müşterilerine her alanda fırsatlar tanımaya devam etmekte. Sınırsız internet ve bedava internet kampanyaları ile düzenlediği her projeye bir yenisini eklemektedir. Turkcell 2016 – 2017 internet kampanyası ve diğer paket kampanyaları için müşteri hizmetlerini arayabilir, Turkcell bayilerine uğrayabilirsiniz. Ya da Turkcell bilgilendirme hizmetine sms yolu ile öğrenmek istediğiniz içerikler hakkında bilgilendirme mesajı gönderebilirsiniz.

Böylece kampanya içeriklerinden haberdar olmak mümkün bir hal alacaktır. Turkcell’ in kendi ürettiği cep telefonu kampanyalarına katılmak ve yeni bir akıllı telefon sahibi olmak isteyenler için tarifeye uygun avantajlı paketlerin içeriğini takip etmek yeterli olacaktır. İnternet kullanımlarında, faturalı hatlar için internet kullanım sınırını aşma faturaya extra olarak belli bir tutar yansıtılmaktadır. Bu endişeye kapılmadan Turkcell’ in bedava internet kampanyasından nasıl yararlanılır?

Turkcell Yanımda uygulamasını kullanılan cihaza yükledikten sonra haftalık ve günlük hediyeler kazanmak mümkün. Örneğin; uygulamanın indirildiği ilk 3 gün içerisinde kullanılabilecek 1GB’lık internet kullanım hediyesi gelmektedir. Üçüncü günün ardından 1GB’ lık internet yenilenmesi olmamaktadır. Turkcell’ in bu uygulamasını Andorid marketten yada iOS’ dan indirerek telefonunuza eklenti halinde olmasını sağlayınız.

Turkcell’ in müşterilerine sunduğu diğer bir kampanya ise 2GB’ lık internet paketidir. Bu paketten sadece 1 aylık kullanım için faydalanmakta. 1 ayın sonunda tekrar eden bir güncelleme ya da bedava internet paketi hatta yüklenmemektedir.

turkcell-bedava-internet
Turkcell Bedava İnternet 2016 Kampanyası

Turkcell’ in kendi hizmeti altında oluşturduğu BİP paket ile bedava ve sınırsız internet kullanımının keyfine varmak daha kolay. Turkcell tarafından BİP kampanyası müşterilerine hediye olarak verilmektedir. Hattını Turkcell’ e taşıyan faturalı ya da faturasız kullanıcılar için bu paket daha avantajlıdır. BİP kampanyası ile ilk ay kullanılan bedava internet kullanımını ikinci ayda kullanmak mümkün. Bunun dışında “ Lazimolur” yazarak 2222’ ye gönderilecek SMS ile Turkcell kullanıcıları da bu hediye internetten yararlanabilir.

Turkcell sadece bu kampanya ile kalmayarak 2016 yılına özel Fulle kampanyası ile bedava internet keyfini müşterilerine yaşatmakta. Bunun için “ Fulle “ yazarak 2222’ ye gönderilen SMS ile bütün Turkcell kullanıcıları bu bedava internet kampanyasından yararlanabilir .
Yılbaşına Özel Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

2017 yılının yaklaşması ile birlikte Turkcell müşterilerine yeni projeleri ve kampanyaları ile yine bir ilke imza atmaktadır. 2 – 3 ay boyunca sınırsız ve bedava internet kullanımına hazırlık yapan Turkcell konuşma paketleri ve SMS paketleri ile müşteri memnuniyetini yeniden kazanacaktır. Bunun yanında haftalık olarak 1GB bedava internet hediyeleri, 500 dakika her yöne konuşma hediyeleri, 1000 SMS hediyeleri ile yeni bir proje ile karşımıza çıkmaktadır. 2017 yılında geçerliliğini koruyacak olan “Lazimolur” paketi Turkcell kullanıcılarına yeni ayrıcalıklar tanıyacaktır. Kampanyadan yararlanmak ve 2017 yılında da bedava internet, dakika, sms avantajlarından yararlanmak için “LAZIM OLUR” yazarak 2222’ ye gönderilecek sms ile bedava internet, sms, dakika kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Genç Turkcell Bedava İnternet Paketi Hediyeleri

2017 yılına hazırlık olarak GNCTRKCLL tarifelerindeki kullanıcılar içinde yeni avantajlar yaratılmıştır. 1 ay içerisinde seçeceği paketlerden biri ile ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir.

Kampanya içeriği ve seçilecek olan paketler;

· Yurt içinde geçerli olan ve 7 gün boyunca bedava kullanılabilecek Turkcell 1GB bedava internet paketi seçimi.

· Yurt içinde geçerli olan ve 7 gün boyunca bedava kullanılabilecek Turkcell 500MB internet paketi.

· Yurt içinde geçerli olan 500 SMS ile hafta sonları da dâhil 3 ay boyunca ücretsiz olarak güncellenecek mesajlaşma paketleri.

· Yurt içinde geçerli olan ve 7 gün boyunca bedava kullanılabilecek Turkcell 1000 SMS paketlerinden birini seçmek bedava kampanyalardan yararlanmak için yeterli olacaktır .

 
Turkcell Faturalı – Faturasız Hat Kullananlar İçin Bedava İnternet

Faturalı hatlarda internet sınır aşımı yaşamadan, kullanım bitiminde bedava kullanılabilecek müjdeli bir kampanya daha. Bunun için Faturalı Turkcell kullanıcıları “3AY1GB” yazarak 2222’ ye göndereceği SMS ile bedava internet hattınıza yüklenecektir. Bu kampanyadan sadece faturalılar değil faturasız Turkcell hat kullanıcıları da faydalanacaktır. Bunun için, “HEDIYE AYLIK1GB” yazarak 2222’ ye gönderilen SMS ile bedava internet kullanım hakkı hattınıza yüklenecektir.

Aylık bedava internet kullanımı dışında haftalık olarak gönderilen bedava internet fırsatları vardır. Bunun için “ HEDIYE HAFTALIK” yazarak 2222’ ye gönderilen SMS ile haftalık ücretsiz internet keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. 3 ay boyunca bedava Turkcell 1GB internet paketlerinden ücretsiz yararlanırken, 3 ayın sonunda aylık olarak bedava internetin gönderilmesi için “INTERNETIM” yazarak 2222’ ye gönderilen SMS ile 1 ay boyunca kullanılabilecek bedava internet paketi hattınıza yüklenerek kullanmaya devam edilebilmektedir.

Faturalı ve faturasız Turkcell hatlarının daha fazla bedava internet kampanyasından yararlanması için extra olarak bir seçenek daha sunulmuştur. Aylık internet kullanımı bitiminde “GEL MB” ya da “EVET MB” yazarak 2222’ ye gönderilen mesaj ile 1 – 2 ay boyunca kullanabileceğiniz 500MB bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Turkcell 2016 – 2017 yılında müşterilerine sunduğu bu hizmetler ile hem internette sınırsız ve bedava paketleri ile sörf keyfini yaşatırken aynı zamanda konuşma paketlerinde dakika sorunu yaşamadan avantaj paketleri sağlamıştır. SMS paketlerinde de haftalık ve aylık olarak 2222’ ye gönderilen mesajlar ile ücretsiz olarak mesaj paketleri de hattınıza yüklenmektedir.


Alternatif indirme linki:
Facebook Grubumuza Katılmak için TIKLA, Kurulum için Yardım Al, Paylaşımları Takip Et ve Kazan!

Hakkımızda Mobil Oyun Hileleri

İlginizi Çekebilir

Avea, Turkcell, Vodafone Bedava İnternet OpenVPN 2016

Avea, Turkcell, Vodafone Bedava İnternet OpenVPN 2017

Avea, Turkcell, Vodafone Bedava İnternet OpenVPN 2017 VPN sizden uzakta olan bir bilgisayara bağlantı gerçekleştirerek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir