PAYLAŞ

Turkcell Bedava İnternet, SMS, Dakika 2016

Turkcell her sene birtakım bedava internet, sms ve dakika paketleri yapmaktadır. Bu yazımızda sizlere 2016 senesinde geçerli olacak olan internet, sms ve dakika paketleri hakkında birtakım bilgiler vereceğiz. Öncelikle sizlere bedava olan SMS paketleri hakkında birtakım bilgiler verelim. Sonrasında da internet ve dakika paketlerini anlatırız.
Yeni mesaj oluştur bölümüne geliyor ve gönderilecek adresi “2222” yazdıktan sonrasında mesaj kısmına gelip buraya “Merhaba” yazıp gönderiyoruz. Bu sayede ücretsiz olan Turkcell SMS paketine sahip oluyorsunuz. Size gelen bildirim mesajında kaç tane ücretsiz SMS hakkınızın olduğu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Şimdi ise 2016 yılında Turkcell tarafından kullanıcılarına sürpriz olarak vereceği bedava dakika, bedava SMS, bedava internet olacağı bildirilmişti. Sizde bu sürprizlerden faydalanmak istiyorsanız hemen yeni mesaj bölümüne gelerek gönderilecek adrese “2222” yazıyor ve aşağıda da mesaj bölümüne gelip “SURPRİZ” yazıp gönderin. Kısa süre sonra size bir bildirim SMS gelecek ve hediye olarak gelen paketi kullanmaya başlayacaksınız.

Turkcell Bedava İnternet

Bir diğer hediye kampanyası ise yine aynı şekilde gönderilen kısmına “2222” yazıp mesaj bölümüne de 2222 yazarak gönderebilirsiniz. Bu kampanya da üstteki gibi bedava dakika, bedava SMS ve bedava internet olarak size gelecek ve doya doya bu paketlerden kullanabileceksiniz.
Eğer ki SMS paketleri size yetersiz geldiyse ve daha fazla SMS kullanmak istiyorsanız mesaj oluştur bölümüne gelin ve mesaj bölümüne “GEL SMS” yazın bundan sonra göndereceğiniz adres kısmına da 2222 değil de bunun yerine “4323” yazıp gönderin. Bu sayede daha fazla SMS paketiniz olacak ve doya doya kullanabileceksiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Dakikası

Şimdi ise sırada dakika paketinden bahsedelim. Eğer telefonda çok konuşan bir kişiyseniz bu paket size oldukça iyi gelecek. Öncelikle yeni SMS bölümüne gelin ve mesaj kısmına “EVET DK” yazın sonrasında da göndereceğiniz adres bölümüne de “4323” yazıp gönderin. Sonrasında size bir bilgilendirme SMS gelecek. Sizin ne kadar dakikaya sahip olduğunuzu ve paket içeriğinizin neler olduğunu size daha detaylı bir şekilde anlatacaktır.
Bütün bu paketler dışında Turkcell 2016 senesine özel olarak daha çok, daha fazla hediye kampanyaları düzenlemek istemektedir. Bu kampanyalar açıklandığı andan itibaren internet sitemizde olacak ve sizinle anlık bir şekilde paylaşacağız. Bundan dolayı da internet sitemizi sık kullanılanlarınıza almanızı ve ara ara takip etmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede hem SMS, hem internet hem de dakika kazanacak ve bunları da doya doya kullanabileceksiniz.

*Bu yazımızda yer alan bilgiler internetten temin edilmiş olup tarafımızdan denenmiş ve işe yaradığı için paylaşılmıştır. Bu işlemi yapacak kişiler oluşabilecek zararlardan kendilerinin sorumlu olduğunu unutmayıp, mobilhile.com'a bir sorumluluk bindiremez.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK