PAYLAŞ

Turkcell Superonline 2016 Kampanyaları ve Fiyatları

Turkcell Superonline 2016 senesine çok etkili kampanyalar ile girmek istiyor. Superonline şuan Türkiye’deki en iyi, en hızlı internet sağlayıcılarının başında geliyor diyebiliriz. Bu şekilde hızlı, güvenli ve rahat internet keyfi yaşatan Superonline yapmış olduğu kampanyalar her geçen gün daha da artmakta ve hatta daha da ekonomik hale gelmektedir. Aynı şekilde 2016 yılında da bu kampanyalar ile damga vurmak istiyor.

Turkcell Superonline 2016 senesinin en gözde kampanyalarının başında ise ‘‘Işık Hızı Kampanyası’’ geliyor. Bu kampanyada oldukça hızlı bir internet gayet ekonomik bir fiyata sizlere gelebiliyor. Yani 25 Mbps hızındaki internete uygun bir şekilde erişebilirsiniz. 10 GB kotalı olan internete 24 ay Taahhüt yaptığınız takdirde her ay sabit fiyat garantisi ile 39,90 TL ile karşınıza geliyor. 25 Mbps aylık limitsiz internet ise 24 ay taahhütlü bir şekilde 59,90 TL ile sizlere sunulmuş. Bu kampanyanın belki de en çok beğenilen yanlarından bir tanesi faturada ekstra bir ücret görmeyecekler. Yani sabit fiyat garantisi bulunuyor. Ayrıca numaranızı Turkcell Superonline’a taşırsanız da telefon için ekstra bir sabit hat ücreti ödemeyecek ve bununla da kalmayıp 2 sene her ay her yöne 100 dakika kazanacaksınız.

Turkcell Bedava İnternet 2016

Turkcell Superonline tarafından yapılan kampanyalar sadece internet yönünde değil Turkcell TV+ ve ev telefonu kampanyaları da bulunmaktadır. Turkcell TV+ sayesinde çok avantajlı bir şekilde televizyon erişimi yapabilirsiniz. Cihazın en güzel özelliklerinden bir tanesi yayını geri alma özelliği. Bu sayede kaçırmış olduğunuz ya da canlı yayında herhangi bir yeri tekrar izlemek istediğinizde ileri ya da geri alma özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca aynı anda onlarca kanalı kayıt edebilir sonrasında dilediğinizce izleyebilirsiniz. Akıllı kanal kayıt özelliği sayesinde Programın sonuna kadar kayıt, diziyi sezon kaydetme ya da sürekli kayıt özelliklerinden bir tanesini seçerek size en uygunu ile kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. TV+ internet kotasını harcamaz ve bu şekilde de sizin normal internet kotanızı ya da adil kullanım kotanızın dolmasına sebep olmaz. Televizyondaki yayını anında durdurabilir ve istediğiniz zaman da bu yayını devam ettirebilme özelliğine de sahip olan TV+ ile program hakkında yapılmakta olan yorumları sosyal medyadan anında takip edebilir ya da paylaşım yapabilirsiniz. TV+ hem televizyondan hem akıllı cihazdan hem de tabletten aynı anda kullanıldığı için kumanda kavgasına da bir nevi son verilmiş oluyor. Turkcell TV+ bünyesinde bulunan yüzlerce hatta binlerce dizi ve film arşivine kolay bir şekilde ulaşabilir ve bu arşivlerdeki filmleri dilediğinizce izleyebilirsiniz. Hatta bu dizi ya da filmleri kayıt edebilir sonrasında da izleyebilirsiniz. Dizi ve film arşivi her geçen gün daha da artmakta ve yeni, güncel filmler eklenmektedir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK