Undead Slayer oyununun android hileli apk indirip Undead Slayer hileli mod ile oynayabilirsiniz. Undead Slayer Hile indir

Undead Slayer Nasıl Hile Yapılır

Undead Slayer orta çağ dönemindeki Çin’e geçerken sonu gelmeyen bir düşman sürüsüne meydan okuyan bir savaşçıyı kontrol ettiğiniz 3D aksiyon oyunudur.
90 farklı seviyede Çin haritası boyunca ilerleyeceksiniz ve amacınız her zaman aynı olacak: artan dalgalarda karşınıza çıkan düşmanları öldürerek hayatta kalmak.
Undead Slayer’daki seviyeler arasında düşmanlara hasar vermek için ana karakterinizi farklı kit ve güçlerle donatabilirsiniz. Ayrıca savaşta size yardımcı olması için silahlarınızı yenileyebilir ve arkadaşlar edinebilirsiniz.
Undead Slayer’daki savaş sistemi özel olarak dokunmatik ekranlar için tasarlanmıştır: genellikle saldırmak için düşmanlarınızın üstüne tıklamanız gerekir ve özel hareketler gerçekleştirmek için de ekran üzerinde parmağınızı kaydırabilirsiniz.
Undead Slayer muhteşem grafikleriyle dokunmatik ekranlara mükemmel şekilde adapte edilmiş bir oyun kurgusuyla birleşen, oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunudur.