Vampirina oyununun android hileli apk indirip Vampirina hileli mod ile oynayabilirsiniz. Vampirina Hile indir

Vampirina Nasıl Hile Yapılır

Vampirina, muhteşem arabasını büyük bir mezarlığa götürmek isteyen genç bir kız olan Vampirina’ya yardım etmenizi gerektiren 2D sürüş oyunudur. Zor kısım, aracının kolayca devrilebilmesi, dolayısıyla bu pistte araba sürmek kolay bir görev olmayacak. Buradaki amacınız bütün paraları toplayıp elinizden geldiğince uzaklaşmaktır.
Vampirina’da oyun planı basittir: Biri ileri gitmek diğeri geri gelmek için iki pedal mevcuttur. Aracınızı kontrol etmek ve tepelerdeki tümseklerden ve deliklerden kurtulmak için iki tuş arasında geçiş yapmanız gerekiyor.
Diğer benzeri oyunların aksine, Vampirina’yı oynamak zor değil, çünkü üzerinde sürmekte olduğunuz yol tümsek ve tepelerle doluysa da, araba oldukça dengelidir ve içinde sadece ‘baş aşağı’ kalırsanız duracaktır. Bu özellik, bu oyunu ilerlemenin imkansız bir görev olduğu ve sonunda hayal kırıklığı yaşadığınız herhangi bir benzer oyundan daha fazla bağımlı hale getiren şeydir. Ayrıca, oyun, her şeye biraz gizem ve heyecan katan ve açmanız gereken birkaç seviyeyi de içerir.
Mezarlığın engebeli yollarında Vampirina ile sürüş keyfini yaşayın.