VR Heights Phobia oyununun android hileli apk indirip VR Heights Phobia hileli mod ile oynayabilirsiniz. VR Heights Phobia Hile indir

VR Heights Phobia Nasıl Hile Yapılır

VR Heights Phobia oyunu ile baş döndürücü yüksekliklerde olmanın heyecanını hissedin. Bu VR uygulaması son derece tehlikeli yüksekliklerde yürüyormuşsunuz hissini yaratacak… kesinlikle yükseklikten korkanlara göre değil!
Elbette, bu uygulamayı kullanabilmek için cihazınızla uyumlu bir VR başlığına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Ardından, bir sahne seçersiniz ve ekranınızda VR başlığında kullanılmaya hazır iki görüntü olarak görünür.
VR Heights Phobia sizi dar bir ormanlık yürüyüş yolunda yürüyebileceğiniz, cam zeminli ve duvarlı bir asansöre binebileceğiniz ve yalnızca en cesur kaşifler için uygun bir dağa tırmanabileceğiniz sahnelerin içine çeker. Herhangi bir sahneyi seçin, etrafta dolaşın ve uygulamanın görünümü sanal platformda yürüyormuşsunuz gibi hissettirmek için değişsin.
VR Heights Phobia uygulamasıyla her türlü yüksekliği tecrübe edin. Bir göz atın ve bu sahneler boyunca ilerleyebilecek kadar cesur olup olmadığınızı görün.