West Battle Royale oyununun android hileli apk indirip West Battle Royale hileli mod ile oynayabilirsiniz. West Battle Royale Hile indir

West Battle Royale Nasıl Hile Yapılır

West Battle Royale, elli oyuncunun batıdaki tipik küçük kasaba senaryosunun içine düştüğü batıda geçen bir ‘battle royale’. Oyuncular daha sonra savaşta yüzleşecekler. Bu kasabadan sadece bir tanesi hayatta çıkabilir.
West Battle Royale’deki kontrol sistemleri konfor için tasarlanmıştır. Sol parmağınızla karakterinizin hareketlerini kontrol edersiniz ve sağ başparmak ile silahlarınızı hedeflersiniz. Ayrıca ekranınızın sağ tarafında, zıplamak, öeğilmek, koşmak veya envanterinizi açmak için düğmeler bulacaksınız.
West Battle Royale’de, aynı türdeki diğer oyunlarda olduğu gibi çok fazla silah yoktur, çünkü o tarihte mevcut olan tarihsel olarak doğru silahları ve bıçakları kullanmanız gerekir. Her durumda, tüfekleri, kesilmiş av tüfeğini ve tabancaları kullanabilirsiniz; bunların hepsi, oynadığınızda haritanın her tarafına dağılmış halde bulacaksınız.
West Battle Royale, ‘düşük poli’ grafikleri, çok çekicilik ve orijinal ambiyansı ile eğlenceli bir ‘savaş royale’. Başlıca problemi, bu türdeki oyunlar arasında daha fazla ve daha iyi bir oyun sunan diğer birçok oyunla rekabetin çok fazla olmasıdır.