Wholesome Cats oyununun android hileli apk indirip Wholesome Cats hileli mod ile oynayabilirsiniz. Wholesome Cats Hile indir

Wholesome Cats Nasıl Hile Yapılır

Wholesome Cats, sizi 50’den fazla farklı kediyle oynamaya davet eden eğlenceli ve sevimli bir aksiyon ve macera oyunu.
Wholesome Cats’de, kediler ve sırlarla dolu bir adada oynayacaksınız. Başlangıçta, diğer kedilerle ilişki kurması gereken ve onlarla oynayarak ve onlara şefkat gösteren bir kediciği kontrol edeceksiniz. Yaşlı kediler size ada hakkında bilgi verecek, zaman içinde nasıl değiştiklerini açıklayacak ve işlerin nasıl yapıldığını anlayabileceksiniz.
Wholesome Cats oynanışı gerçekten basittir: Adanın haritası farklı alanlara ayrılmıştır ve her alan belirli bir kedicik tipolojisine sahiptir. Buradaki fikir, bir bölgeye ulaşan kedileri bir araya getirmek ve orada yaşayan kedilerle buluşmaktır. Ayrıca, tanıştığınız kedilerin her biri size yaşlarını, isimlerini, sağlık durumlarını ve sizinle olan ilişkilerini söyleyecektir.
Wholesome Cats kedi severler için mükemmel bir oyun ve güzel ve sevimli görseller içerir. Bu oyun hikayesi ve büyüleyici ortamı ile sizi ekrana bağlayacaktır.