Wild Brawlers oyununun android hileli apk indirip Wild Brawlers hileli mod ile oynayabilirsiniz. Wild Brawlers Hile indir

Wild Brawlers Nasıl Hile Yapılır

Wild Brawlers, Brawl Stars’a benzer heyecan verici turlarda dünyanın her yerinden oyunculara karşı kafa kafaya mücadele edeceğiniz çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Çeşitli oyun modları ve çok özel karakterlerin yanı sıra savaşa girmeye hazır birçok hayvan sunan rekabetçi bir oyun.
Wild Brawlers’daki aksiyon çeşitli oyun modlarına bölünmüştür, ancak hiçbir tur üç dakikadan fazla sürmez: Bayrağı ele geçirme, temel savunma, battle royale vb. Bu modlardan bazılarını tek başına oynayabilirken, çoğu durumda, siz ‘ üçe üçlük takımlar halinde oynayacağım.
Bu eğlenceli oyunda, daha çok oynadıkça kilidini açacağınız uzun bir karakter listesi var. Her birinin kendine özgü özellikleri vardır ve bunları oyunun para birimini kullanarak geliştirebilirsiniz. Kontroller birçok benzer başlıkta olduğu gibi çalışır: Ekranda hareket etmek için saldırı düğmeleriyle birlikte sanal bir joystick’e sahipsiniz. Bazı karakterler yalnızca el ele saldırılara sahiptir, ancak çoğu durumda ateş etmeyi hedeflemeniz gerekir.
Wild Brawlers, formülü Brawl Stars’tan alan ve bazı ilginç yeni fikirler ekleyen eğlenceli bir PVP’dir: Becerilerinizi geliştirecek bir evcil hayvan sistemi, ortama dağılmış öğeler ve yenmek için her oyunda seçebileceğiniz güçlendiriciler rakipleriniz.