Zombie Attack 2 oyununun android hileli apk indirip Zombie Attack 2 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Zombie Attack 2 Hile indir

Zombie Attack 2 Nasıl Hile Yapılır

Zombie Attack 2, cesur olup yaşayan ölülerin nihai istilasına karşı koymanız gereken son derece eğlenceli bir oyundur. Bu meydan okumanın üstesinden gelmek için gereken şeylere sahip misiniz? O halde uygulamayı indirin ve kanıtlayın!
Zombie Attack 2’deki oyun planı basittir. Her turda, yolunuza çıkmaya cesaret eden tüm zombileri yenerek kentte ilerlemelisiniz. Bunu yapmak için, temel sezgisel kontrolleri kullanarak çevrede gezinirken onları ekrana dokunarak vurmalısınız.
Zombie Attack 2 fikri ilk bakışta basit gibi görünse de, yanılmayın – hayatta kalmak gerçek bir mücadeledir. Yaşayan ölüler görmek, alışkın olduğunuz şeyler değil. Maalesef, bu zombiler gelişti. Onlar zeki. Ve tek bir ortak amaçları var: Sizi yok etmek. Bu yüzden çok geç olmadan işgali durdurmak için tüm keskin yeteneklerinize ihtiyacınız olacak.
Zombie Attack 2’de giderek zorlaşan ve gittikçe eğlenceli olan birçok seviye bulacaksınız. Zombilere kim olduğunuzu gösterin ve onları kesin olarak yok edin!