Zombie War oyununun android hileli apk indirip Zombie War hileli mod ile oynayabilirsiniz. Zombie War Hile indir

Zombie War Nasıl Hile Yapılır

Zombie War, oyuncuların bir zombi kıyametinin son kalanlardan birini kontrol ettiği bir FPS’dir. Amacınız, her bir görevden sonra yolunuza çıkmaya cesaret eden her biri ölümsüzle savaşmak için büyün zombilerin sonunu getirmek.
Zombie War’daki kontrol sistemleri basit. İlginçtir ki, karakteriniz sürekli olarak durmaktadır, bu yüzden onları her sahnenin etrafında hareket ettirmekten endişe duymanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey, tuttuğunuz silahı hedef almak için parmağınızı ekranın herhangi bir yerine kaydırmak ve ateş etme hakkınızı kullanmak için tuşu kullanmak. Atış tuşunun hemen yanında bir de yeniden mermi yükleme tuşu bulunur, böylece mermiler biter bitmez yeniden şarj edebilirsiniz.
Zombie War ile maceranıza başladığınızda, sadece tek bir silah alırsınız: bir silah. Tamamladığınız her görev, silahlarınızın iyileştirilmesi için harcadığınız paraların yanı sıra yenilerinin kilidini de açar. Buna tüfekler, tabancalar ve yarı otomatik makineli tüfekler gibi farklı tabanca çeşitleri de dahildir.
Zombie War, basit ve dokunmatik ekran cihazlarına iyi adapte edilmiş kontrol sistemleriyle hızlı eşleşmelerin keyfini çıkarmanızı sağlayan (her seviye bir dakikadan az sürer) hoş bir FPS’dir. Ayrıca oyun, ‘low poly estetiğe’ sadık yüksek kaliteli grafiklerle bir arada gelir.